Tisk

Český spolek v Liptovském regionu

Jsme registrováni u MV SR jako občanské sdružení Český spolek v Liptovském Hrádku ode dne 23. 5. 2005 pod č. VVS/1-900/90-26155.
Náš spolek má v současnosti 70 členů lokalizovaných v dvou Místních klubech (MK) a to v Liptovském Hrádku a Liptovském Mikuláši, kde je koncentrováno 80% celého ČS Liptovský Hrádok.

Statutárním zástupcem spolku vůči MV SR je Ing. Miroslav Nesrsta
Předsedou MK Lipovský Hrádok je rovněž Ing. Miroslav Nesrsta
Předsedou MK Lipovský Mikuláš je Ing. Jaroslav Havel

Pro menežování činnosti naší organisace využíváme elektronickou poštu a informace vyvěšené na webu našeho spolku. Pozvánky na setkání výboru / pléna jsou zasílány emailem všem členům spolku, kteří mají emailovou adresu. Tímto způsobem je realizována také komunikace s ústředím ČSnS a mezi MK L. Hrádok a L. Mikuláš.

Náš web obsahuje

  • identifikační a kontaktní informace
  • elektronická podoba nástěnky klubu, kde uveřejňujeme zejména informace o konání schůzí klubu a o chystaných kulturních a společenských akcích
  • roční plán aktivit
  • elektronická podoba kroniky, obsahující zejména reportáže z kulturních a společenských akcí spolku. V této části bychom také chtěli mít vybrané členy spolku, kteří by měli zájem presentovat sebe, svoje zajímavé příběhy a zájmy.

Přenosný počítač našeho spolku klubu, s možností mobilního připojení na internet, má rozšíření o audio výstup a připojením (zatím půjčovaného) datového video projektoru je jej možné používat jako technologii pro prezentační akce a přednášky, pořádané ve vlastní režii v klubovní místnosti.

Pro seznámení se s informacemi o našem regionálním Českém spolku a jeho aktivitami vás zveme na návštěvu našeho webu na adrese http://emenes.wz.sk/cslh/index.htm. Doufáme v seznámení se s co nejvíce členy partnerských českých spolků z ostatních regionů SR, při příležitosti akcí s celoslovenskou účastí, jako je každoroční Setkání v Žiarské dolině anebo Zasedání Českého spolku na Slovensku v Martině. Také naše výlety můžeme občas směrovat do regionů SR, kde sídlí místní české spolky.

Blahopřejeme

Včera 15-10-2019 : Tereza
Dnes 16-10-2019 : Havel
Zítra 17-10-2019 : Hedvika

RYCHLÝ KONTAKT

Český spolek v Košicích
Hlavná 70
040 01 Košice
tel.: 055/6255217
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes448
mod_vvisit_counterTento týden3126
mod_vvisit_counterTento měsíc27263
mod_vvisit_counterSpolu3672381
Zde: 33 navstevniku, 2 bots online